Wasze wrażenia z wycieczek
Dziękujemy serdecznie za fantastyczną wyprawę do Iranu.Spodziewaliśmy się perfekcyjnej organizacji wyprawy i się nie zawiedliśmy.Wszystko było SUPER.Pamiętaj jednak ciągle, że jeśli demokracja nie jest sterowana zawsze przeradza się w anarchie.Pozdrawiamy Ciebie i wszystkich współuczestników wyprawy-Jola i janusz
Do Iranu?Znajomi pukali się w czoła.Państwo policyjne,kobiety w czadorach,wojna obok.A jednak pojechaliśmy i nie żałujemy.Kraj jest piękny,ludzie zadziwiająco wręcz mili,przyjaźnie nastawieni do turystów.Niekiedy bardziej ciekawi nas,niż my ich,ale bardzo uprzejmi.Meczety,pałace,piękne ogrody.Egzotyczne zapachy na bazarach,przyprawy,dywany, orientalne wzory i kolory.Kobiety w chustach -owszem,ale jakie piękne i uśmiechnięte.My też w chustach,bardzo egzotycznie i seksownie. Jahangir dwoił się i troił,żeby wszystkich zadowolić.Dzięki Jahan -to była niezwykle wyprawa.
Iran to moja najwspanialsza wyprawa.Zobaczyłam piękny kraj,miłych uprzejmych ludzi,piękne meczety i minarety,cudowne wzory i kolory,wszystko w miłym towarzystwie pod perfekcyjnym przywództwem Jahangira. Dla mnie wyjazd miał również wymiar osobisty -0dwiedziłam grób swojego dziadka. Dziękuję , jestem bardzo wzruszona
"Jako uczestniczka wycieczki do Iranu, chciałam serdecznie podziękować biuru "Exotic Travel" za dobre jej przygotowanie pod każdym względem. Z tymże biurem wyjechałam po raz drugi (w ub. roku Wietnam i Kambodza) i z przyjemnością stwierdzam, że była to wycieczka, b. udana. smaczne jedzenie,B. dobry autokar, świetny kierowca... świetnie przygotowana baza noclegowa, - bliskość miejsc godnych zwiedzenia w sposób dowolny. No a nie znajduję słów uznania dla pilota wycieczki i szefa biura Jahangira Mangali . I w tym nie jestem sama i śmiem twierdzić iż wyrażam opinię wszystkich uczestników wycieczki, przez całą trasę słyszało się w autokarze głosy uznania dla pilota..... No a przede wszystkim ogromna wiedza z zakresu historii i geografii, przekazywana w sposób interesujący, zwięzły i wyczerpujący... koncząc chciałam serdecznie podziękować współuczestników wycieczki za b. mile wspólnie spędzony czas."
Wyjazd do Iranu , jak w części tutejszych opinii , i w naszym wypadku był szeroko komentowany w najbliższych kręgach znajomych i rodziny, oczywiście wszyscy byli bardzo zaniepokojeni naszą decyzją. A to że , niebezpiecznie ,a to że , terroryści, itp. Nam natomiast przyświecała tylko jedna myśl , jeżeli Jahangir chce nas tam zabrać to niestety ale On wie co robi i guzik wszystkim do tego. Pojechaliśmy , było wspaniale , bezpiecznie i bardzo ciekawie , ogromna ilość wrażeń i wspomnień. Podstawowy wniosek z tej wyprawy nasuwa się taki że, kraj i ludzi najlepiej ocenić tam na miejscu , cała reszta to propaganda. Trudno nie wspomnieć o doskonałej organizacji i opiece. Dziękujemy wszystkim uczestnikom i do zobaczenia.
Kolejna wycieczka z Jahangirem byla na wysokim poziomie. Jest wiadomo ze wycieczkai z Exotictravel sa zawsze na bardzo dosze zorganizowane. Indie i Nepal to kraje ktore sa warte odwiedzin. Dziekuje Jahangir jeszcze raz za doskonale 18 dni z Toba.
Kolejna wyprawa z Jahangirem, i jak zwykle wszystko zorganizowane profesjonalnie. Podczas przejazdów autokarem kawa, herbata, kola,whisky, rum, mandarynki, banany, i miejsciwe przekąski - tak dobrze to tylko z Exotic Travel. Zakwaterowanie w hotelach 4 i 5 gwiazdek czy można chcieć więcej? W Indiach byliśmy pierwszy raz i już wiemy że nie ostatni, oczywiście kolejne wyjazdy będziemy wiązali z Exotic Travel bo to biuro daje zero stresu, zero kłopotów i 100% wypoczynku na który tam na miejscu pracowali Jahangir, Mayur i Kuszal. Jeśli ktoś lubi być zaskakiwany ponad programowymi atrakcjami to ten wybór jest trafny. Pozdrawiamy wszystkich uczestników wyprawy "Sylwester, Indie, Goa" i do zobaczenia na kolejnych wyprawach z Jahangirem. Benia i Leszek
Wyjazd do Indii z Jahangirem na pewno nie zostanie przez nas zapomniany.Naszą grupę w większości stanowiła rodzina i znajomi, dodatkowo urocza rodzinka z Warmii, wspaniali podróżnicy Benia i Leszek , sympatyczna Marlenka . Zaproponowana przez nas a przyjęta i dopracowana przez Jahangira trasa wyjazdu całkowicie spełniła nasze oczekiwania.Wyjeżdżając nie sądziliśmy że wszystko będzie tak świetnie podane ,na tak wysokim poziomie.Spodziewaliśmy się mniej niż otrzymaliśmy ,spędziliśmy milo czas ,a Jahangir mimo niełatwej grupy i wysokich oczekiwań stanął na wysokości. Dziękujemy za wyjazd. Polecamy, i na pewno jeszcze skorzystamy.
Byliśmy w Indiach pierwszy raz i cieszymy się , że wybraliśmy EXOTIC TRAVEL . Wyprawa z Jahangirem to naprawdę przyjemność . Wycieczka zorganizowana w sposób perfekcyjny . Wszystko dopięte na ostatni guzik . Jahangir urodził się chyba do organizowania takich wypraw . Zobaczyliśmy tak wiele , że jeszcze musimy sobie to wszystko usystematyzować . Dobre hotele , miła atmosfera , do tego niespodzianki , na które nie liczyliśmy . Zwiedzanie połączone z odpoczynkiem na GOA - super sprawa ! Mamy nadzieję , że jeszcze wybierzemy się z EXOTIC TRAVEL na inne równie interesujące egzotyczne eskapady .
Juz czas..... Żeby opowiedzieć o wycieczce do Indii w okresie Sylwestra. Wspaniała wyprawa która zaskoczyła,zdziwiła i dała powód do ponownego zastanowienia się czy idziemy właściwą drogą.....! Ale najważniejsze ,ze mieliśmy wspaniałego przewodnika i dowódcę który spełniał wszelkie oczekiwania organizacyjne nawet więcej.....! Opowiesci o Indiach ,zabarwione świetnym dowcipem Jahangira zapełniały nam czas spędzany w autokarze i poza nim.Wiedza którą się z nami podzielił świadczy o ogromnej erudycji i czuciu tego kraju ,ludzi a przede wszystkim o historii tego ogromnego narodu . Przebojem i najweselszym czasem była podróż pociągiem ,która trwała 11 godzin a przeleciała jak mrugnięcie okiem????...tu pozdrawiam ziomali z wagonu i "ojca przeora" Jestem pełna uznania za logistyce tego wyjazdu i w związku tym moja,naszą wygodę i pełen komfort podczas podróżowania i zwiedzania. Dobre hotele i świetna opieka w każdym calu.... To marka Jahangira???????????????? Z pewnością jeszcze nie raz wybiorę się z Exotic Travel na wojaże . Ewa