Masz pytania ? Skontaktuj się z nami  +48 600 414 181

Szkolenia językowe

  • Home
  • Szkolenia
  • Szkolenia językowe

Szkolenia językowe zagranicą


Image

Exotic Travel Zajmujemje się organizacją szkolenia języków obcych połączonych wyjazdami zagranicznymi do różnych krajów świata. Nasza oferta obejmuje szereg propozycji dla róznych zawodów.

W świetle ostatnich ekonomicznych i politycznych wydarzeń, poznanie obcego jezyka (szczególnie języka angielskiego), staje się niezwykle ważne.Oferujemy szkolenia językowe o profilu specjalistycznym dla biznesmenów, kadry zarządzającej, lekarzy,stomatolgów,farmaceutów i prawników.

Większość z proponowanych przez nas zagranicznych szkoleń ma bardzo elastyczną formułę, gdyż wyjechać można w dowolnym terminie, można dowolnie określić czas pobytu, a także intensywność nauki. Przeważająca część oferowanych przez nas wyjazdów dostępna jest na wszystkich poziomach zaawansowania czyli zarówno dla początkujących jak też dla osób bardzo zaawansowanych.

Staramy się sprostać zmieniającym się potrzebom i celom organizacji,tak by uczone przez nas kursy były dostosowane do potrzeb odbiorców a nabyte umiejętności łatwe do wykorzystania w środowisku zawodowym. Kursy, które stanowią trzon naszej specjalizacji to szkolenia intensywne (2-3 tyg) przeprowadzane przez grupę wykwalifikowanych i doświadczonych native speaker’ów.

Wykorzystanie zróżnicowanych źródeł językowych ma na celu zapoznanie kursantów z językiem używanym na co dzień w różnorodnych sytuacjach codziennych, zarówno prywatnych jak i związanych z pracą,uzupełnieniem nauki jest organizowany program pozalekcyjny, jak wspólne wyjścia do kawiarni, zajęcia fakultatywne które umożliwiają praktyczne doskonalenie wiedzy zdobytej na zajęciach oraz poznawanie kraju, jego tradycji i interesujących miejsc,otoczenie językowe ze wszystkich stron oraz brak okazji do używania polskiego sprawia, że język zapamiętywany jest wyjątkowo szybko,jego użycie staje się swobodne i naturalne, zaś akcent nie odbiega od akcentu rodowitych mieszkańców kraju.