Masz pytania ? Skontaktuj się z nami  +48 600 414 181

Księga goŚci

Wasze wrażenia z wycieczek

Podziel się swoimi doświadczeniami

 • Krzysztof Kaczyński ps.prezes

  Podróż do Chin z Jahangirem to spełnienie jednego z moich marzeń. Świetnie zorganizowany wyjazd. Dobre hotele i wspaniała atmosfera sprawiły że przeżyłem piękny czas. Dziękuję Jahangirowi i p Karolowi za zaangażowanie i poczucie humoru. Pozdrawiam całą grupę i do zobaczenia w następnych podróżach.

 • Teresa i Zygmunt

  Dziękujemy za udany wyjazd do Chin, za miło spędzone chwile, w rodzinnej atmosferze. lekarstwa wspominamy do dziś. Do zobaczenia na kolejnych wyjazdach studyjnych. Pozdrawiamy.

 • Weronika i Tadeusz

  Dziękujemy za cudownie zorganizowaną wycieczkę do Chin. Wyjazd perfekcyjny. Organizacja super. Dzięki za lekarstwo podawane podczas podróży;););) Do zobaczenia na kolejnych wyjazdach bo na pewno zdecydujemy się na kolejną podroż z Exotic Travel.

 • Mirosław Kopeć

  Byłem na wycieczce z Exitic Travel, wyśmienita organizacja nic dodać i nic ująć było fantastycznie

 • Ania i Iza

  Wspaniała wycieczka! Poza oczywistym pięknem zabytków Taj Mahal, Amber fort czy Jaipuru wyjątkowa możliwość poznania obyczajów, różnych religii czy lokalnych potraw. Przekąska w ciągu dnia w autokarze pozwala zaspokoić głód i oszczędzić czas przeznaczony na zwiedzanie. Wspaniały pomysł ale możliwy tylko dzięki perfekcyjnej organizacji i pracy wszystkich towarzyszących nam osób. A z jaką radością witaliśmy Pana Kushala, pojawiającego się nagle w czasie zwiedzania z butelkami wody z limonką czy coli...Powrócę jeszcze do dobrych hoteli. To zapewnienie nie tylko wypoczynku ,wieczornej rozrywki i basenu. Można w nich było bezpiecznie dla naszego europejskiego żołądka posmakować miejscowej kuchni. Dziękujemy Jahangirowi i jego ekipie!

 • Alicja Podemska

  Podróżowanie po Indiach z biurem Exotic Travel było jedną wielką przygodą.Dzięki wspaniałemu przewodnikowi Jahangirowi dowiedziałam się dużo o kulturze,obyczajach,historii i zabytkach tego egzotycznego kraju.Jazda na wielbłądach,słoniach i innych lokalnych środkach lokomocji była dla mnie dużym przeżyciem.Atmosfera w czasie całej wycieczki była wspaniała.Warto wspomnieć o bardzo dobrych warunkach zakwaterowania i wyżywienia. Gorąco polecam

 • Ania i Jacek

  Bardzo dziękujemy za niesamowity wyjazd. Za pokazanie mam kawałka Indii, poczucia atmosfery, skosztowania jedzenia, jazdy na wielbłądach, słoniach, rikszami, na wozach powożonych przez konie, a nawet osioł tez sie trafił. Niezapomniane chwile. „ polecam exotic travel”. Jahangir , dziękujemy za bycie niepowtarzalnym przewodnikiem.

 • Dorota Konieczniak

  Spędziłam wspaniały czas w podróży po Indiach Maharadżów dzięki Exotic Travel, a konkretnie Jahangirowi. Mogłam poznać ten niesamowity kraj, ludzi, przyrodę, zapachy przypraw, zabytki, kulturę - Jahangir w przystępny sposób pokazał nam swoje Indie, za co jestem mu niezmiernie wdzięczna. Żaden inny przewodnik nie zrobiłby tego lepiej. Jeżeli chcesz poznać choć kawałek Indii, to gorąco zachęcam wybierz Exotic Travel a poczujesz zarówno komfort pałaców Maharadżów w 5* hotelach, jak i piasek pustyni z indyjskimi słoniami.

 • Beata Sendal- Gońda

  Jeśli wycieczka do Indii to tylko z JAHANGIREM. Piękno, różnorodność i fascynacja Indiami została nam przekazana na bardzo wysokim poziomie, z dbałością o każdy szczegół, a przy tym w cudownej, ciepłej atmosferze jaką zaraża Jahangir w czasie podróży. Indie na zawsze pozostaną w mojej pamięci i jeśli kiedykolwiek zapragnę tam wrócić to tylko z Exotic Travel. Jahangir jeszcze raz bardzo dziękuję za przepiękny czas i pozdrawiam serdecznie:)

 • Monika Świerczyńska-Krępa

  Indie Maharadżów ;-) Wycieczka - kwintesencja wyobrażeń o Indiach malowniczych, etnicznych ale i luksusowych i niesztampowych. Bo nie bez znaczenia jest oprawa (elitarne hotele 4-5. gwiazdkowe, dobry i szybki transport, w tym dobre linie lotnicze, bufety wieczorne z tańcami i w sari i sprawna organizacja (punktualność, pokazanie najlepszych miejsc). Widać tu wieloletnie doświadczenie umiejętnego postępowania ludźmi, połączone z dostosowanym do ich poziomu przekazem i zaspokojeniem potrzeb dla niektórych życiowych (np. całodniowy barek, przekąski lunchowe ;-), poczuciem humoru, kulturą, inteligencją emocjonalną i intelektualną. Tu nie ma przypadkowości, niedociągnięć, dyletanctwa. Plus osobiste podejście - zaproszenie do domu rodzinnego i siostry Jahangira było niecodziennym przeżyciem. Sporo podróżuję i zwrócę jeszcze uwagę na kwestię praktyczną. Jakość musi kosztować. Ale tu koszty tego bardzo wysokiego przecież poziomu zawarte były całkowicie w cenie, odwrotnie niż w pozornie tańszych ofertach komercyjnych biur podróży z masą dopłat, byle jakimi hotelami i menu turistico oraz seryjną produkcją doznań. To jest właśnie ta subtelna różnica pomiędzy turystyką masową i bezmyślną konsumpcją świata a podróżowaniem...