Masz pytania ? Skontaktuj się z nami  +48 600 414 181

Księga goŚci

Wasze wrażenia z wycieczek

Podziel się swoimi doświadczeniami

 • KASIA I ANIA

  Wycieczki z Jahangirem to niezapomniana przygoda, pełna wrażeń i nieoczekiwanych niespodzianek - oczywiście tych pozytywnych:) Polecamy w 100% z każdego powodu!

 • Bogusław Zakrzewski

  Wycieczki z Exotic Travel są jedyne w swoim rodzaju dzięki ukazywaniu Indii z różnych często zaskakujących stron, wysoki profesjonalizm organizacyjny, świetne hotele najczęściej z basenami, no i poprzez atmosferę jaką stwarza właściciel/przewodnik Jahangir opowiadając o Indiach. Jako że zna Indie i nasz kraj bo studiował tu medycynę w Poznaniu umie przekazać wiele informacji w dowcipny pełen humoru sposób. Życzę powodzenia Firmie i Jahangirowi. Bogusław (6 razy w Indiach z Jahangirem i 15 w sumie wycieczek po Indiach)

 • Maria-Jolanta Wegner

  Indie Południowe, świetnie zorganizowany wyjazd. Przyzwoite hotele i bardzo dobre jedzenie. Życzliwy, wspaniały przewodnik, oczywiście Jahangir. Niesamowite zabytki-Ajanta, Ellora, Hampi, mniej znane ale tej samej klasy co Angkor Wat w Kambodży, to mnie mile zaskoczyło, to wymaga reklamy. Goa trochę rozczarowało. No i oczywiście słońce, słońce którego nam brakuje. Wszystkim polecam tą wycieczkę, a sama już myślę o następnej - Indie Północne, oczywiście z Jahangirem.

 • Helena Pawłowska

  O Indiach marzyłam od wielu lat, lecz jednocześnie się ich bałam . Decyzja przyszła nagle, 11 dni przed terminem wylotu. Jeden telefon do Jahangira i marzenie stało się rzeczywistością. Dziękuje Ci Jahang, tylko Ty możesz sprostać takiemu wyzwaniu. Dziękuje Ci za Twój profesjonalizm, optymizm, poczucie humoru. Wyjazdy z Tobą to czysta radość , przyjemność i bezpieczeństwo. Wiesz jakie używać lekarstwa :) Jesteś przyjacielem, przewodnikiem, bratem w jednym.:) Gorąco polecamTwoje biuro każdemu, kto chce się świetnie bawić.

 • Małgorzata Zielińska

  Jeżeli Indie, to tylko z tym biurem. Pełny profesjonalizm, bezpieczeństwo i niezapomniane wrażenia. Polecam z czysty sumieniem.

 • Krzysiek i Bożena

  Wycieczka Kambodża, Tajlandia, Wietnam. Przeczytaliśmy kilka wpisów w tonie bardzo pozytywnym i moglibyśmy również wyrazić swoje ogromne zadowolenie z wyjazdu, ale obawiamy się, że to może spowodować ogromny wzrost zainteresowania wycieczkami z Tobą, Jahangir :) (mogłoby się zdarzyć że będzie nam trudniej zapisać się na wycieczkę, bo nie będzie miejsca). Towarzystwo z którym mieliśmy przyjemność przebywać było wyjątkowo zgrane. Poznaliśmy mnóstwo wspaniałych ludzi, ale to nie Twoja zasluga. Obejrzeliśmy mnóstwo wspaniałych, uroczych miejsc - Ty tylko nas tam zawiozłeś. Poczuliśmy smak orientalnej kuchni, ale to nie Ty gotowałeś. A na co miałeś wpływ? Miła atmosfera to nie przypadek, to Twoja ciężka praca i zaangażowanie. Perfekcyjne dogranie każdego szczegółu wycieczki - przelotów, posiłków, pobytów w hotelach - wymagało to od Ciebie ogromnej pracy i zrobiłeś to naprawdę świetnie. Sprzedałeś nam miejsca na wycieczkę, jak również część swojej osobowości. Dało się odczuć, że w tym wszystkim nie chodziło o pieniądze, ale o nasze zadowolenie i miłe wspomnienia. Z niecierpliwością wyczekujemy chwili kiedy będziemy mogli wyciągnąć z plecaków pogniecione, pomarszczone, plastikowe kubki (wiadomo do czego służyły). Pozdrawiamy wszystkich uczestników wycieczki

 • Iga M.

  Jak wyjazd na wycieczkę to tylko z Jahangirem!! Program jak zawsze bardzo dobry, zorganizowany perfekt, a hotele super. Sam organizator, a zarazem przewodnik - przemiły, uprzejmy i o wielkiej wiedzy. Polecam!

 • Bożena i Marek

  Kolejny wyjazd po wielu latach. Tajlandia, Kambodża, Wietnam - przepiękne miejsca na Ziemi, niesamowite klimaty, smaki i egzotyka na całego. Jahan jak i przed laty stanął na wysokości zadania - i jako przewodnik i jako organizator, ale i przemiły człowiek, który świetnie nas prowadził i integrował. No i towarzystwo przesympatyczne ! Serdecznie pozdrawiamy :)

 • Ela, Jurek

  Czwarty wyjazd z Jahangirem. Tym razem Bangkok, Kambodża i Wietnam. Wspaniałe przeżycie przy zwiedzaniu słynnego Angkor w Kambodży czy podczas pływania i noclegu na statku w jedynej takiej zatoce na świecie jak Ha Long w Wietnamie. Poznanie wielu słynnych miejscowości, miejsc kultu, kultury i sztuki tych narodów robi duże wrażenie. Jahangir jak zwykle przygotował mnóstwo atrakcji kulturalnych i kulinarnych tak obcych nam europejczykom. Jahan, dziękujemy Ci i do spotkanie na następnej wyprawie.

 • Jahangir (do Ewy)

  Witaj Ewo (nie wiem która, bo byłe dwie Ewy w grupie :) miło wiedzieć że organizacja wyjazdu do Wietnamu i Kambodży się podobała, dla mnie to ma bardzo duże znaczenie. Napisałaś w swoim poście w księdze gości " Jahangir to już nie ten sam jak Jahangir sprzed 4 lat, że jest poirytowany, nerwowo spięty a za maską ujmującego uśmiechu kryje się twarz człowieka, który ma nas już po prostu dość." Powiem szczerze że jestem ten sam Jahangir jak 4 lata temu :) nadal dla mnie najważniejsze jest zadowolenie moich gości z wyjazdu, lubię zorganizować wycieczki i jest to moja pasja. Ewo, minęło prawie ponad 16 lat odkąd organizuję wyjazdy, zawsze jestem z swoją grupą na wyjeździe i to się nie zmieniło do tamtej pory (nie wysyłam z grupą wynajętych pilotów, bo wolę być razem na dobre i złe z moją grupą na tych wyjazdach ). Ewo wiesz że praca z ludźmi nie należy się najłatwiejszych (ja taką pracę lubię i nie wyobrażam sobie innej), ale u każdego człowieka czasami trafiają lepsze lub gorsze dni a może takie akurat miałem (miałaś takie odczucia) ale to nie znaczy ze miałem już po prostu Was dość :( Mam nadzieję i będzie mi miło wspólnie odkrywać nowe destynacje, Pozdrawiam Jahangir.