Masz pytania ? Skontaktuj się z nami  +48 600 414 181

Księga goŚci

Wasze wrażenia z wycieczek

Podziel się swoimi doświadczeniami

 • JeffreyAvacy

  Корея и Япония заявляют, что объект достиг максимальной высоты 2000 км. Корея выложила снимки, сделанные во время самого мощного запуска ракеты за последние годы. На фото, снятых из космоса, показаны части Корейского полуострова и прилегающие районы. В понедельник Пхеньян заявил, что провел испытания ракеты средней дальности «Хвасон-12». На своей полной мощности он способен преодолевать огромные расстояния, оставляя в пределах досягаемости такие районы, как территория США Гуам. Это учение вновь вызвало тревогу у международного сообщества. За последние несколько недель Пхеньян осуществил рекордное количество ракетных запусков — 7 штук — что резко осудили практически все страны мира. Что хочет Корея? Почему Северная Корея выпустила так много ракет в этом месяце? Корея сосредоточится на экономике в 2022 году ООН запрещает Северной Корее испытания ракет и ввела санкйии. Но Северная Корея регулярно игнорирует запрет. Официальные лица США в понедельник сообщили, что данный рост активности сулит продолжение переговоров с Пхеньяном. Что же случилось На испытаниях? ЮК и Япония сразу же сообщили о запуске в воскресенье после обнаружения его в своих мониторах. По их оценкам, он прошел огромное расстояние для БРСД, преодолев расстояние около (497 миль) и достигнув высоты 2000 км, прежде чем приземлился в океани около Японии. На полной мощности и по стандартной траектории БРСД способна пройти порядка 4 тыс км. Зачем Корея запустила БРСД? Северокорейский аналитик Анкит Панда предположил, что отсутствие г-на Кима и язык, который искользовался в СМИ для создания образа запуска, позволяют полагать, что это учение было предназначено чтобы проверить, что ракетная система работает должным образом, а не для того, чтобы продемонстрировать новую силу. Данную новость поведало агентство новостей Агентство новостей Новостное агентство <a href=https://dolson.ru/kupit-spice.html>https://dolson.ru</a>

 • SaifeCah

  Meds information sheet. Cautions. <a href="https://cenforcehim.com/motrin.html">motrin over the counter</a> Nicest news programme give medication. Announce dope here.

 • Małgosia i Piotrek Z

  Piękna wycieczka 8 wyjazd z Exotic Travel .Gandhi powiedział ,ze Sri Lanka to raj na Ziemi i miał rację.Podczas wyjazdu trochę odpoczynku kąpieli w oceanie trochę zwiedzania,Zabytki i Parki Narodowe wspaniałe.Serdecznie pozdrawiamy wszystkich uczestników wycieczki.

 • Gosia

  Czy Marek Twain miał rację pisząc w swoich dziennikach: „ Mauritius został stworzony zanim powstał raj i posłużył jako wzorzec do jego budowy…” Czy ta mała egzotyczna wysepka, gdzieś na Oceanie Indyjskim, otoczona bajecznie kolorową rafą koralową, może być ucieleśnieniem ludzkich marzeń o raju? Czy ludzka ręka mogła stworzyć tak malownicze krajobrazy…soczyste, zielone wierzchołki gór, poprzecinane licznymi wodospadami, unoszące się majestatycznie nad wyspą zanurzoną w krystalicznie czystej, mieniącej się odcieniami błękitu, turkusu i indygo, wodzie? Czy wzgórza pokryte tęczową ziemią, gigantyczne lilie wodne w parku florystycznej egzotyki, olbrzymie, wiekowe żółwie, błękitne laguny, urokliwe zatoki, bezludne, złote, piaszczyste plaże, nad którymi cień dają rozłożyste palmy kokosowe- czy tak wygląda zaginiony ziemski raj ? Odpowiedzi na te pytania bez wątpienia można uzyskać udając się w podróż ze znanym podróżnikiem, globtroterem Panem Jahangirem Mangalią, który i tym razem nie zawiódł oczekiwań. Tylko człowiek z dużym doświadczeniem podróżniczym, kulturowym i kulinarnym może sprostać takiemu zadaniu i tak rozbudzić wyobraźnię każdego, że odpowiedzi na te pytania nasuwają się same. Czy więc Mauritius to zaginiony ziemski Eden ? Z pewnością dla każdego ma to zupełnie inny wymiar, ale niewątpliwie, każdy może tam odnaleźć swój raj i spędzić fascynujące, niezapomniane chwile. Jest to więc kolejna, świetna destynacja wakacyjna biura Exotic Travel.

 • Renata i Andrzej ze Szczecina

  W maju wróciliśmy z kolejnej już ( piątej ) wycieczki z Jahangirem, tym razem z Uzbekistanu. Wyprawę do tego kraju organizował Jahangir po raz pierwszy, mieliśmy więc nieco obaw jak uda się " przecieranie nowych szlaków". Nasze obawy okazały się jednak zupełnie bezpodstawne, a choć program różnił się nieco od pierwotnego, został zrealizowany jak zwykle perfekcyjnie. Uzbekistan okazał się pięknym, czystym i interesującym krajem. Jak zwykle atmosfera w grupie była super sympatyczna i prawdziwie rodzinna. Dziękujemy Jahangir za kolejną piękną wyprawę. Pozdrawiamy Ciebie i wszystkich uczestników Renata z Andrzejem

 • Kasia

  Mimo że minął już rok od mojego wyjazdu z Mamą do ZEA , moje wspomnienia z tej podróży są nadal żywe. Nie mogłam sobie wymarzyć lepszej niespodzianki z okazji moich 18 urodzin i lepszej niż Jahangira, realizacji tej niespodzianki. To była podróż mojego życia i chyba do końca życia jej nie zapomnę. Dziękuję.

 • Beata i Karol J.

  Podziękowania dla Jahangira-Najlepszego Przewodnika za przemiłą wycieczkę.Niesamowita wiedza przekazana w sposób rewelacyjny ,z uśmiechem lecz z pełnym profesjonalizmem. Wycieczka przygotowana super pod każdym względem. (przeloty,hotele,czas wolny) Z czystym sercem polecamy wszystkim ,którzy chcieliby zobaczyć i usłyszeć o Indiach.To była czysta przyjemność uczestniczyć w wycieczce i zwiedzać te wszystkie miejsca.Napewno jeszcze wybierzemy się JahangiremJeszcze raz bardzo dziękujemy.

 • Ewa i Adam

  pełna satysfakcja , profesjonalizm , super zabawa i wielka przygoda

 • Ela i Kuba

  W tak świetnie zorganizowanej i merytorycznie przygotowanej wycieczce nie braliśmy jeszcze udziału. Wszystko dopięte na przysłowiowy "ostatni guzik". Pomimo intensywnej realizacji bogatej oferty programowej, wycieczka nie była męcząca i mogła zaspokoić nawet najbardziej wybredne gusta. Niesamowite krajobrazy, spotkanie z liczącą całe tysiąclecia kulturą i religią to niewyobrażalne i niesamowite przeżycie. Jahangir to przemiły i przesympatyczny przewodnik, który potrafi urozmaicić każdą chwilę, a jednocześnie profesjonalista w każdym calu. Dziękujemy! Do zobaczenia na kolejnych wyjazdach.

 • Ewa i Grzegorz

  To był nasz pierwszy wyjazd z Jahangirem i mam nadzieję, że nie ostatni. Południowe Indie nas zachwyciły a profesjonalizm i wspaniała organizacja wyjazdu sprawiły, że już myślimy o kolejnej podróży z Jahangirem. Gdybyśmy mieli wystawić ocenę to w skali od 1 do 10 dalibyśmy .... 100 !! Doskonała atmosfera, przemili ludzie, moc atrakcji, piękne krajobrazy, nowe doświadczenia to wszystko sprawiło, że odpoczęliśmy jak nigdy dotąd. Jahangir - Bardzo Wam dziękujemy za Południowe Indie i czekamy na kolejne spotkanie.