Wasze wrażenia z wycieczek
Drogi Jahangirze! Minęło już trochę czasu od powrotu z magicznych Indii ale wciąż przetrawiam w głowie tę przygodę. Gdybym miał skomplementować jednym słowem Indie to powiedziałbym, że Indie są Łagodne. Z przyjemnością wracam wspomnieniami do tych wszystkich niezwykłych miejsc, ludzi, zapachów i smaków, hałasu ulicy no a przede wszystkim do tych wszystkich niezwykłych historii opowiadanych przez Ciebie. W imieniu Ani, Roberta i swoim jeszcze raz pragniemy Ci podziękować za tę Baśń z Tysiąca i Jednej Nocy...
Witam , Namaste ! Serdecznie dziękuję za pozdrowienia, za zainteresowanie swoimi podopiecznymi bardzo to miłe. Jeszcze jeden powód na to żeby komuś polecić i samemu wybrać się jeszcze raz z takim perfekcyjnym organizatorem-kompanem na zwiedzanie innych krajów. Myślę o Chinach, Japonii :) Bardzo dziękuję za pokazanie Indii w taki sposób że mogliśmy choć trochę zrozumieć, zbliżyć się do mieszkańców tego b. egzotycznego dla nas regionu. Pozdrawiam i do zobaczenia :) Joanna
Bardzo fajne wyjazdy! Polecam!
Wycieczki z Jahangirem sa niepowtarzalne. Wyjazd do polnocnych Indii zapamietam bardzo dlugo. Polecam wszystkim
Dotychczas najlepsza organizacja imprez na jakich byłem merytorycznie zajebiści mercedes w branży turystycznej. Jak do Indii to wyłącznie z Jahangirem. na email moge wiecej szczegolow opisac pn@broker.slupsk.pl
Indie Jahangira to degustacja z najwyzszej polki.Powalajace zabytki i krajobrazyzniewalajace zapachy ziol kadzidel olejkow ludzie szlachetni w prostocie zachowania barwni w strojach i tancach nie sposob ich nie pokochac. Polecam samemu to zobaczyc i przeko nac sie ze Indii nie da sie zapomniec
Pozdrowionka dla Naszych wspanialych znajomych Kasi i Jahangira z urlopu na Korfu. Wlasnie wspominamy Was na rodzinnym spotkaniu. Marzenka i Piotr
Pod kazdym wzgledem same pochwaly dla organizatora Jahangira. Mala uwaga Strona internetowa supper tylko dlaczego nie mozna programu wycieczek wydrukowac.
Pozdrowienia dla bossa i calej ekipy prowadzacej inpreze w Indiach. Niezapomniane przezycia z egzotycznego kraju w super organizacji z jaka jeszcze do tej pory sie nie spotkalam. Perfekcja Do milego zobaczenia
Rok temu w \indiach Poludniowych i na Goa bylo super mam nadzieje e teraz tez tak bedzie jutro wyjazd wierze w \ahangira i jego ekipe pozdr