Wasze wrażenia z wycieczek
Wycieczka z Jahangirem to niezapomniane przeżycie. Dzięki niemu choć trochę poznaliśmy ten egzotyczny kraj jakim są Indie. Organizacja wycieczki i opieka nad jej uczestnikami zasługuje na najwyższe uznanie. Dziękujemy Jahangir i do zobaczenia na następnej wyprawie. Zdzisława i Tomek z Częstochowy
Namaste :o) Właśnie mija drugi tydzień po powrocie z wycieczki ?Indie Maharadżów? z Jahangirem :o) Był to mój pierwszy wyjazd do Indii i jestem bardzo zadowolona, że pojechałam tam właśnie z biurem Exotic Travel :o) Uważam ze wyjazd został zorganizowany perfekcyjne i na najwyższym poziomie. Było naprawdę cudownie :o) tyle wrażeń, wspomnień...więc kto jeszcze nie był niech żałuje albo szybko zapisuje :o) Polecam wszystkim wycieczki z Exotic Travel, ja sama już planuje kolejne.... :o) Pozdrawiam ciepło :o)
Namaste !!! Indie to kraj intensywnych kolorów, zapachów ;(((( , smaków, niezwykłych kontrastów, różnorodności kultur , religii i wielkich Świętości. Poznać to wszystko, wydaje się prawie niemożliwe. Nie da się tego opisac ani pokazać po prostu trzeba tam być. Zobaczyć z bliska ten egzotyczny świat i poznać serdecznych i zawsze pogodnych ludzi. Ale 14 dni całkwicie oderwanych od rzeczywistości pozwoliło to wszystko poczuć !!! Perfekcyjna organizacja i miła atmosfera to zasługa Jahangira który z pasją odkrył przed nami ten niesamowity, magiczny oraz barwny kraj. Pozwolił nam spojrzeć na Indie swoimi oczami i sercem. Dziękuję Jahangir. Szczególne podziękowania dla Mayura za Taj Machal o świcie. Pozdrawiam wszystkich którzy byli 21.04.2014 - 04.05.2014 (Życzę zdrowia ;))))) Polecam tym którzy zamierzaja byc.
Serdecznie dziękuję firmie Grupa NEUCA za wystawienie pozytywne referencje za wyjazdy zorganizowane dla ich kluczowych klientów do Indii i na Kubę w roku 2011 oraz 2014 (list na stronie internetowej-dział Referencje)
Polecamy wyjazd z Exotic Travel do Japonii , doskonała organizacja , niezapomniane wrażenia i krajobrazy , wyborowe towarzystwo , warto zobaczyć i przeżyć to samemu. Jeszcze raz bardzo dziękujemy Jahangirowi i wszystkim uczestnikom za wspólnie spędzony czas.
Po powrocie z Japonii jesteśmy pod wrażeniem tego ciekawego dla nas kraju. Po wspaniałych Indiach stwierdziliśmy, że Japonia jest równie fascynująca. Oba kraje są tak różne kulturowo i egzotyczne dla nas. Organizacja wyjazdów przez Jahangira za każdym razem na najwyższym poziomie. Dzięki Jahan za to co do tej pory i prawdopodobnie spotkamy się jeszcze na wspólnych wyjazdach. Podróżowanie z tobą to wielka przyjemność i niezapomniane wrażenia.
Kierunejk wyjazdu - super , Organizacja - jak zwykle super to za małe określenie ;Wszystkie wycieczki były dopracowane do granic ludzkich możliwości . Polecamy , Polecamy ,Polecamy wyjazdy z Jahanem . Na każdej wycieczce a jużbyliśmy z Jahanem na 4 - pełny wypoczynek, pełemn komfort . Jak to niktórzy piszą trzymaj tak dalej i nie obniżaj lotów .Pozdrawiamy Serdecznie również wszystkich uczestników wyjazdu do Japoni .
Dziękujemy za wspaniale zorganizowany wyjazd do Japonii. Swietna rozrywka, hotele, a jedzenie japońskich smaków aż w nadmiarze. Jak zawsze Jahan potrafi zorganizować i wypełnić każdą minutę w czasie wycieczki. Okazuje się że nie tylko Indie zwiedzane z Exotic Travel są bardzo ciekawe.
Jesli Indie-to tylko z Jahangirem.Japonia też!Swietna organizacja,przesympatyczna atmosfera i przemili ludzie.Mamy nadzieję ,ze sie jeszcze spotkamy na innych trasach.Do zobaczenia!
Byliśmy z Jahangirem po raz siódmy (tym razem w Japonii). Jak zwykle bez zarzutu. Każdemu polecam, kto ma ochotę na naprawdę bezstresowy urlop. Cena wycieczki jest ceną wycieczki, żadnych niespodziewanych kosztów, luksusowe hotele i autokary, a jedzenie - coś wspaniałego. Jahangir jak zwykle, kompetentny i czarujący. Widać, że na gościach wycieki mu zależy i stara się niezwykle. Japonia pokazana przepięknie, dokładnie tego się spodziewaliśmy. Dziękuję wszystkim uczestnikom - miło było spędzić z Wami czas.