Masz pytania ? Skontaktuj się z nami  +48 600 414 181

Tajlandia z wypoczynkiem

Opis

Tajlandia z wypoczynkiem

Bangkok • Bang Pain • Ayutthaya • Rzeka Kwai • Kanchanaburi • Kwai Noi •Park Narodowy Erawan • jaskinie Tam Krasae • Damnoen Saduak • plaże Hua Hin/Pattaya.
 
Miejsca związane z historią, spotkania z życiem codziennym Tajów. W programie są takie atrakcje jak dawna i nowa stolica Tajlandii, największy pływający bazar, słynne mosty i oczywiście nieziemskie krajobrazy Tajlandii,park narodowy,bajkowe świątynie, oraz rejsy tradycyjną łodzią oraz stakiem w rzece Chopraja. Połączenie zwiedzania z pełnym relaksem na plaży


Plan Wycieczki

 • WYLOT Z WARSZAWY

  Zbiórka o godz. 13,00 w hali odlotów MDL Okęcie w Warszawie. wylot 15.00 do Bangkok renomowanymi liniami Emirates z przesiadką w Dubaju do Bangkok.

 • PRZYLOT DO BANGKOK

  Sawadee! Witamy w Tajlandii – kraju tysiąca uśmiechów! Przygotujcie się na odwiedziny w najbardziej rozrywkowym mieście świata – w wersji dziennej...i nocnej! Oddajcie się zmysłom w trakcie tradycyjnego masażu i wkroczcie w bogaty świat smaków tajskiej kuchni podczas nocnego rejsu po rzece Chaophraya. I jak? A to dopiero początek...! Przylot do Bangkoku na lotnisko Suvarnabhumi,Rozpoczynamy naszą wielką tajską przygodę! Podróz do hotelu zajmie do 1 godziny, krótki odpoczynek oraz wyjazd do miasta. Bangkok, zwany „Wielkim Mango” to miasto, które nie ma sobie równych w żadnej kategorii. Już po przylocie uderzają nas egzotyczne zapachy, intensywne barwy i dźwięki. Hałas klaksonów i dźwięki świątynnej muzyki, aromat smażonego pad thai i zapach kadzideł palonych dla przodków, wreszcie - prawdziwa feeria kolorów na każdym kroku – to wszystko tworzy na naszych oczach unikalną, harmonijną całość. Witamy w Bangkoku – światowej stolicy (czasem niegrzecznej) zabawy! 18.00 Dinner Cruise (Rejs "Rzeką Królów" z kolacją) Gdy zajdzie słońce, Bangkok rozświetli się dla nas milionem świateł. Oba brzegi rzeki Chaophraya wyglądają wtedy jak z bajki, a górujące nad nimi wieżowce wyglądają jak gigantyczne choinki. Zabierzemy Państwa w niezwykły rejs przez nocny Bangkok, w trakcie którego ta niesamowita, rzadko podziwiana strona miasta odsłoni się przed naszymi oczami. Będziemy mijać potężne mosty, podziwiać mieniące się złotem świątynie,w trakcie rejsu nie zabraknie też atrakcji dla ciała: smakowita kolacja na pokładzie statku będzie znakomitą okazją, by rozpocząć zmysłowy romans ze słynną tajską kuchnią

 • Bangkok

  Po śniadaniu, wyjeżdżamy z hotelu by odwiedzić jego „królową” - świątynię Wat Arun (UNESCO) („Świątynię Świtu”). Pięć potężnych wież świątyni spogląda na nas z wysokości 40-100 metrów. Ich ściany lśnią w blasku słońca, a pokrywająca je kunsztowna ceramika zachwyca delikatnością ornamentów, reliefami pełnymi życia i bogactwem barw. Na zakończenie dnia udamy się w podróż niezwykłymi kanałami Bangkoku, tworzącymi rozległą sieć, po której poruszać się można tylko niewielką, zwrotną łódką. W trakcie tego niezwykłego rejsu poznamy inną twarz miasta – świat małych domków na palach, w których żyje się w ten sam, niezmienny sposób od lat. To tutaj dyskretnie możemy podejrzeć i niemal dotknąć życia zwykłych ludzi.Tego dnia zobaczycie też niesamowite kontrasty Bangkoku. Wzdłuż kanałów prymitywne chatki sklecone z drewna i blachy. Często bez prądu. A opodal eleganckie wieżowce. Na ulicach trójkołowe tuk-tuki (rodzaj taksówek) i samochody najwyższej klasy. Świetne nadziemne metro (BTS), a równocześnie 20-letnie autobusy bez klimatyzacji. I oczywiście tysiące, tysiące skuterów. Na niektórych całe 4-osobowe rodziny, bywa, że z psem! Wieczorem Teatr Siam Niramit z kolacją- z widownią na 2000 miejsc siedzących i fenomenalną scenografią. Przedstawienie z wielkim rozmachem historię Syjamu (gigantyczną scenę, opisywana w Księdze Rekordów Guinnessa), 150 aktorów, z efektami 3D, żywymi zwierzętami, rzeką na scenie, rewelacyjną muzyka etc...z kolacją w restauracji w formie szwedzkiego bufetu-mnogość potraw powala! (Przed spektaklem można nakarmić słonia, przejść się po replice typowej tajskiej wioski, popływać łódeczką, zobaczyć rękodzieło, obejrzeć na dziedzińcu tradycyjne tańce tajskie.)

 • BANGKOK

  Dzis udadzą się Państwo w głąb Bangkoku, by poznać jego najbardziej strzeżone tajemnice. Stolica Tajlandii określana jest mianem „Złotego Miasta” - nie bez przyczyny! Ponad 400 świątyń, których dachy kryte są złotem i szlachetną ceramiką to oznaka dobrobytu miasta. Odwiedzimy dziś rezydencję ukochanego Króla Tajów – Wielki Pałac, którego skarby i bogactwa są pilnie strzeżoną pamiątką świetności Królestwa Syjamu. Skrzące w słońcu złote dachy i wspaniała architektura pałacu przyprawiają o zawrót głowy. Stąd udamy się do najświętszego miejsca wszystkich Tajów – kompleksu świątynnego Wat Phra Kaew, a następnie do unikalnej w skali światowej świątyniWat Pho. Znajduje tu się olbrzymi posąg Odpoczywającego Buddy, jeden z największych na świecie. Gigantyczny Budda mierzy 40 metrów długości i 15 m wysokości, a podeszwy jego stóp pokryte są cenną masą perłową, powrót do hotelu, czas na przygotowanie się do wejścia do miasta na Calypso Show z kolacją. 18.30 wyjazd do kabaretu Calypso CALYPSO to prawdziwa legenda. Kabaret, który od 25 lat bawi i porusza widzów na całym świecie. To co go wyróżnia, to nie tylko feeria barw, szaleństwo nieraz cyrkowo-baletowej choreografii, ale także zespół profesjonalnych i pełnych pasji artystek o gładkich twarzach, smukłych figurach i...widocznych jabłkach Adama! To Katchoy - słynni tajscy ladyboy's którzy poprzez kabaret wyrażają swoje życie i pasje. CALYPSO to wspaniała rozrywka i…..najlepszy wstęp do tajskiej egzotyki! Przed show kolacja.

 • AYUTTHAYA (dawna stolica Siyamu)

  Śniadanie. Wykwaterowanie z hotelu. Zwiedzanie letniej rezydencji króla w BANG PAIN nieopodal Bangkoku. Przejazd do dawnej stolicy Tajlandii – AYUTTHAYA (UNESCO). Zwiedzanie malowniczych ruin pałacu i świątyń. Miasto przeżywało okres rozkwitu od połowy XIV do XVIII w. i było wtedy jednym z najbogatszych i najpotężniejszych ośrodków miejskich w Azji. Znajdowało się tu ponad 2 tys. pozłacanych świątyń, których blask widoczny był z odległości wielu kilometrów. Następnie wyjazd do KANCHANABURI. Czas wolny przy słynnym moście na RZECE KWAI. Zakwaterowanie w hotelu położonym nad brzegiem rzeki, w otoczeniu tropikalnej roślinności, nocleg.

 • KANCHANABURI

  Po wczesnym śniadaniu przejazd do Parku Narodowego Erawan, gdzie podczas swobodnego trekkingu podziwiać można piękną, tropikalną roślinność. Dla chętnych możliwość kąpieli w krystalicznie czystych wodach malowniczego wodospadu, zaliczanego do najpiękniejszych wodospadów Tajlandii. Przejazd do jaskini Tam Krasae, w której znajduje się posąg siedzącego Buddy. Z jaskinii roztacza się piękny widok na drewniany most Wampo zbudowany przez jeńców w czasie wojny. Most stanowi część słynnej "drogi śmierci". Po południu przejazd do starożytnej stolicy Tajlandii - miejscowości Ayutthaya (stolica w latach 1351 - 1767). Zakwaterowanie w hotelu; nocleg.

 • DAMNOEN SADUAK

  Śniadanie.Przejazd do DAMNOEN SADUAK, gdzie znajduje się najsłynniejszy w Tajlandii pływający targ. Okoliczni kupcy sprzedają z łodzi owoce, warzywa i inne artykuły spożywcze oraz wyroby lokalnego rzemiosła. Można tu spróbować tradycyjnych dań przygotowywanych na łodziach. Czas wolny na zakupy, nocleg.

 • Hua Hin / Pattaya

  Po śniadaniu przejazd do nad morskiego rejonu Hua Hin / Pattaya zakwaterowanie w hotelu bliskiej odległości do plaży. Później zachęcamy relaks na plaży/przy basenie lub do oddania się w silne ręce doświadczonych masażystów, którzy z użyciem aromatycznych olejków wprowadzą Państwa w świat zmysłów. Cóż bowiem lepiej przywraca siły, niż sesja ugniatania naszych obolałych mięśni przez mistrzów słynnego na całym świecie tajskiego masażu, Nocleg.

 • Hua Hin / Pattaya

  Czas wolny w hotelu na plażę. Nocleg.

 • Hua Hin / Pattaya

  Czas wolny w hotelu na plażę. Nocleg.

 • Hua Hin / Pattaya

  Czas wolny, Wypoczynek po wypoczynku... . Ostatnia okazja do zrzucenia resztek stresu w tropikalnej scenerii. Harce wodne, kąpiele, uzupełnianie braków w opaleniźnie lub też opalanie się na zapas, popołudniu wykwaterowanie z hotelu, transfer do Bangkok, kolacja i transfer na lotnisko międzynarodowe, wylot do Polski z jedna przesiadka.

 • Bangkok-Warszawa

  Przylot do Polski. Następnie dumna prezentacja opalenizny przed sinymi ze złości i zimna wopistami, wmieszanie się w wiwatujący tłum żądnych prezentów krewnych i znajomych. Powrót w domowe pielesze z posążkiem Buddy w dłoni...


Cena

Płatność

I rata = 3000 pln wpłatne w dniu zapisywania sie na wyjazd

(wpłata I raty oznacza że uczestnik zapoznał się i AKCEPTUJE warunki uczestnictwa na wyjazd na stronie http://exotictravel.pl/userfiles/file/warunki.pdf ) 

Przed wpłatą I- raty kazdy uczestnik (ZALECAMY) może się dodatkowo ubezpieczyć od kosztu rezygnacji z wyjazdu (ok. 3 % ceny wycieczki)

II rata = 6450 pln 2 miesjące przed wyjazdem

Co zawiera cena ?

 • Przeloty na trasie Warszawa – Bangkok – Warszawa renomowanymi liniami rejsowymi Emirates Air z przesiadką  w Dubaju  (w cenie na pokładzie posiłki oraz napoje)
 • Przejazdy klimatyzowanym autokarem wg. programu.
 • Zakwaterowanie w  hotelach 4-5* w pokojach 2-os. z łazienką i klimatyzacją (2 osoby w pokoju).
 • Bilety wstępu do obiektów i atrakcji wymienionych w programie.
 • Wstęp do słynnego Kabaretu Calypso z kolacją w Bangkok.
 • Wstęp do Teatru Siam Niramit z kolacją.
 • Rejs "Rzeką Królów" z kolacją.
 • Opiekę polskiego pilota na całej trasie wycieczki i lokalnych przewodników w czasie zwiedzania.
 • Posiłki –Śniadanie i obiadokolacja.
 • Opłaty lotniskowe oraz opłaty za wystawienie biletów lotniczych.
 • Ubezpieczenie KLiA (w tym ryzyko powikłań i zaostrzeń chorób przewlekłych) 60,000 Euro /oś.
 • Podatki.
 • Napiwki
 
Cena nie obejmuje:
 • Napojów do posiłków
 • Usług tragarzy na lotniskach, dworcach kolejowych i w hotelach


 • - 15-06-2018 -

  Mirosław Kopeć

  Byłem na wycieczce z Exitic Travel, wyśmienita organizacja nic dodać i nic ująć było fantastycznie