Masz pytania ? Skontaktuj się z nami  +48 600 414 181

BALI – ZWIEDZANIE + WYPOCZYNEK

Opis

BALI – ZWIEDZANIE + WYPOCZYNEK

Bali


Plan Wycieczki

 • Warszawa - Bali

  Zbiórka uczestników na lotnisku Okęcie w Warszawie, odprawa bagażowa i paszportowa, odlot samolotem rejsowym QATAR AIR z jedną przesiadką do Denpasar (BALI). Posiłki na pokładzie samolotów.

 • Bali

  Przylot do Denpasar. odprawa paszportowa, transfer do hotelu. Nocleg w hotelu.

 • Taman Ayun

  Tego dnia po śniadaniu odbędziemy wycieczkę w głąb wyspy, zwiedzimy świątynie rodziny królewskiej Taman Ayun, co w przenośni oznacza dosłownie „piękny ogród”. Świątynia ta zbudowana została na początku XVII wieku i rzeczywiście stanowi raj na Ziemi. Otoczona fosą i niezwykle egzotycznym kwiatem lotosu wprowadza odwiedzających w prawdziwie magiczny nastrój.Obiadokolacja, nocleg.

 • Pura Tanah Lot

  Po śniadaniu,odwiedzimy jedną z najpiękniejszych świątyń na Bali – Pura Tanah Lot. Nazwa jej oznacza "ziemia na wodzie", co w pełni zgadza się z prawdą, gdyż położona jest na skale (wysokość ok. 20 m), z której bije źródło słodkiej świętej wody. Jest to wymarzone miejsce do podziwiania romantycznych zachodów słońca. Powrót do hotelu,nocleg.

 • Kintamani

  Po śniadaniu całodniowa wycieczka do rejonu Kintamani. Przejazd do Batubulan gdzie weźmiemy udział w pokazie tańców balijskich Barong. Następnie zobaczymy bajkowy wulkan Batur. Po południu przejazd do świątyni Tirtha Empul Holy Spring. Tego dnia odwiedzamy też Celuk – wioskę słynącą z wyrobu złota i srebra oraz Mas – wioskę słynącą z miejscowego rzemiosła. Nocleg w hotelu

 • ubud

  Po śniadaniu wycieczka do Ubud, kulturalnej stolicy Bali. To wspaniały sposób na zrozumienie miejscowej kultury i sztuki. Zobaczymy przykłady najlepszych malowideł w Ubud, świątynię Wanara Wana oraz małpi las, w którym żyje mnóstwo długoogoniastych makaków, uważanych przez tubylców za święte. wyjazd do balijskiej wioski, gdzie poznamy codzienne zajęcia i czynności, z jakimi zmagają się rodowici Balijczycy. Wizyta w jednej z wielu tradycyjnych osad, oglądanie domostw mieszkańców, żyjących w pełnej harmonii z otaczającym światem. Po południu czas wolny na samodzielne poznanie uroków Ubud. Obiadokolacja i nocleg.Po śniadaniu, Obiadokolacja, nocleg w Ubud.

 • taman ayun

  Tego dnia po śniadaniu odbędziemy wycieczkę w głąb wyspy, zwiedzimy świątynie rodziny królewskiej Taman Ayun, co w przenośni oznacza dosłownie „piękny ogród”. Świątynia ta zbudowana została na początku XVII wieku i rzeczywiście stanowi raj na Ziemi. Otoczona fosą i niezwykle egzotycznym kwiatem lotosu wprowadza odwiedzających w prawdziwie magiczny nastrój.Następnie odwiedzimy jedną z najpiękniejszych świątyń na Bali – Pura Tanah Lot. Nazwa jej oznacza "ziemia na wodzie", co w pełni zgadza się z prawdą, gdyż położona jest na skale (wysokość ok. 20 m), z której bije źródło słodkiej świętej wody. Jest to wymarzone miejsce do podziwiania romantycznych zachodów słońca. Nocleg w Ubud. Obiadokolacja, nocleg.

 • JEZIORO BRATAN, ŚWIATYNA ULUN DANU

  Po śniadaniu wycieczka do jednego z najbardziej sztandarowych miejsc na Bali – jeziora Bratan, skąd rozpościera się niezapomniany widok na świątynię Ulun Danu, dryfującą na cichych, niebieskich wodach jeziora. Jest to przepiękna świątynia ku czci bogini wody, ukryta w górach, wśród stożków wulkanicznych na wysokości około 1200 m n.p.m. Krótki przystanek na targowisku pełnym lokalnych, kolorowych wyrobów. Nocleg.

 • Mount Agung

  Wizyta pod Mount Agung (najwyższy święty wulkan na Bali). Następnie przejazd przez region Batur. Góra Batur sama w sobie jest małym wulkanem, położonym w sercu ogromnego krateru. Do wulkanu przylega duże jezioro Batur w kształcie półksiężyca, otoczone wysokim murem utworzonym z krawędzi krateru. Zwiedzanie świątyni Tnaha Lot położonej nad brzegiem oceanu. Po południu odwiedzimy plantację kawy, kakao, egzotycznych przypraw i owoców. Jaskrawozielone krajobrazy, niezapomniany aromat i niezwykła energia tworzy to miejsce wyjątkowym a dodatkowo można skorzystać z bezpłatnej degustacji i zasmakować kilku rodzajów kawy i herbaty oraz spróbować tak zwaną luwak kopi - najbardziej wyrafinowana i najdroższa kawa na świecie. Obiadokolacja, nocleg.

 • wyspa Lembongan

  Rano godzinny rejs na wyspę Lembongan, gdzie czekają na nas sporty wodne, nurkowanie, łódź ze szklanym dnem, oglądanie rafy oraz dna oceanu. Zapoznanie się z uprawą alg, odpoczynek na wyspie. Wieczorem powrót na Bali, obiadokolacja, nocleg.

 • Wypoczynek

  Pobyt w hotelu na Bali, czas wolny, wypoczynek, korzystanie z kąpieli morskich i słonecznych.

 • Wypoczynek

  Pobyt w hotelu na Bali, czas wolny, wypoczynek, korzystanie z kąpieli morskich i słonecznych. W późnych godzinach popłudniowych wykwaterowanie z hotelu, transfer na lotnisko w Denpasar,

 • Bali - warszawa

  Odprawa bagażowa i paszportowa, odlot z Bali (posiłki na pokładach samolotów).Przylot do Warszawy.


Cena

Płatność

I-rata   4500 pln podczas zgłoszenia 

(wpłata I raty oznacza że uczestnik zapoznał się z warunkami uczestnictwa na wyjazd na stronie http://exotictravel.pl/userfiles/file/warunki.pdf ) 

Przed wpłatą I- raty kazdy uczestnik (ZALECAMY) może się dodatkowo ubezpieczyć od kosztu rezygnacji z wyjazdu (ok. 3 % ceny wycieczki).

II-rata  4800 pln dwa miesjac przed wylotem

III rata 1300 USD wpłatne na miejscu zwiedzania beżpośrednio u kontrachenta

Co zawiera cena ?

 • Przelot Warszawa – Bali–Warszawa (z jedną przesiadką).
 • Przejazdy autokarem z klimatyzacją
 • Noclegi w hotelach 4*  z klimatyzacją, w większości z basenem, pokoje dwuosobowe (dopłata za jedynkę 600 USD)
 • Wyżywienie: śniadania i obiadokolacje
 • Bilety wstępu do zwiedzanych obiektów turystycznych
 • Opłata za korzystanie aparatu fotograficznego
 • Opieka polskojęzycznego pilota-opiekuna oraz licencjonowanych przewodników lokalnych we wszystkich obiektach historycznych.
 • Ubezpieczenie kosztów leczenia i NNW


 • - 03-11-2023 -

  Małgosia I PIOTREK Z

  Na Bali byliśmy z Exotic Travel kilka lat temu wyjazd ciekawy super hotele Jahangir poza programem zorganizował wiele niespodzianek linie qatar air najlepsze jakimi podróżowaliśmy też z Exotic Travel do Kambodży czekamy na nowe wycieczki bo na wszystkich prawie już byliśmy.