Masz pytania ? Skontaktuj się z nami  +48 600 414 181

Tajlandia (Bangkok),Kambodża i Wietnam

Opis

Tajlandia (Bangkok),Kambodża i Wietnam

Fascynujące Indochiny – kraina, która jako jedna z nielicznych na naszym globie, obroniła się przed zalewem cywilizacji krajów zachodnich zachowując odrębny urok i koloryt. Ruiny starożytnych imperiów Khmerów i Czamów, zielone pola ryżowe, majestatyczna lazurowa Zatoka Ha Long. 
Królestwo Kambodżi(Angkor Vat)  - Socjalistyczna Republika Wietnamu -  Królestwo Tajlandii (Bangkok) (15 dni)


Plan Wycieczki

 • WYLOT Z WARSZAWY

  Zbiórka w hali odlotów MDL Okęcie w Warszawie. wylot do Bangkok renomowanymi liniami Emirates Airline z jedną przesiadką do Bangkok.

 • Bangkok

  Przylot do Bangkoku na lotnisko Suvarnabhumi. Sawadee! Witamy w Tajlandii – kraju tysiąca uśmiechów! Przygotujcie się na odwiedziny w najbardziej rozrywkowym mieście świata – w wersji dziennej...i nocnej! Oddajcie się zmysłom w trakcie bogaty świat smaków tajskiej kuchni podczas nocnego rejsu po rzece Chaophraya. Podróz do hotelu zajmie ok. 1 godziny,zakwaterowanie w hotelu, krótki odpoczynek,wejscie do miasta 18.00 rejs "Rzeką Królów" Gdy zajdzie słońce, Bangkok rozświetli się dla nas milionem świateł. Oba brzegi rzeki Chaophraya wyglądają wtedy jak z bajki, a górujące nad nimi wieżowce wyglądają jak gigantyczne choinki. Zabierzemy Państwa w niezwykły rejs przez nocny Bangkok, w trakcie którego ta niesamowita, rzadko podziwiana strona miasta odsłoni się przed naszymi oczami,będziemy mijać potężne mosty, podziwiać mieniące się złotem świątynie i podziwiać przygotowany W trakcie rejsu nie zabraknie też atrakcji dla ciała: kolacja na pokładzie statku będzie znakomitą okazją, by rozpocząć zmysłowy romans ze słynną tajską kuchnią. Powrót do hotelu ok. 22.30, nocleg w Bangkok.

 • BANGKOK-SIEM REAP

  Po śniadaniu wykwaterowniu z hotelu, przejazd przez miasto,Bangkok, zwany „Wielkim Mango” to miasto, które nie ma sobie równych w żadnej kategorii. uderzają nas egzotyczne zapachy, intensywne barwy i dźwięki. Hałas klaksonów i dźwięki świątynnej muzyki, aromat smażonego pad thai i zapach kadzideł palonych dla przodków, wreszcie - prawdziwa feeria kolorów na każdym kroku – to wszystko tworzy na naszych oczach unikalną, harmonijną całość. Wieczorem transfer na lotnisko w Bankok,wylot do Siem Reap,przejazd i zakwterowanie w hotelu,nocleg w Siem Reap.

 • SIEM REAP, ANGKOR WAT (UNESCO)

  Śniadanie,od rana zwiedzanie zagubionej w dżungli khmerskiej stolicy. Na obszarze Angkor Thomu zbudowano między IX i XIII wieku wiele hinduistycznych świątyń, które symbolizują kosmiczną górę Meru - ośrodek władzy i jednocześnie siedzibę bogów, na czele z gigantycznym Angkor Watem. Wizyta przy Południowej Bramie Angkor Thom, w świątyni Baphuon, przy Tarasie Słonioraz udekorowanym licznymi rzeźbami przedstawiającymi m.in. apsary - niebiańskie tancerki -Tarasie Trędowatego Króla. Zwiedzanie dwóch najwspanialszych obiektów całego kompleksu:Angkor Wat i świątyni Bayon.obiadokolacja i nocleg w Siem Reap.

 • SIEM REAP

  Przejazd do pływającej wioski w jeziorze Tonle Sap Kampong Khleang, w której domy stoją na palach. Okazja do poznania warunków życia mieszkańców,widok na rozległe pola ryżowe i inne uprawy rosnące w wodzie. Następnie rejs łodzią wzdłuż kanałów na Jezioro Tonle Sap. Po południu powrót do Siem Reap,czas wolny w najwiekszym bazarze na zakupy,powrót do hotelu, nocleg w Siem Reap.

 • HO CHI MINH (SAJGON)

  Rano transfer na lotnisko w Siem Reap,przelot lot do Miasta Wujka Ho - Sajgonu.Wizyta w katedrze Notre Dame i w budynku Poczty Głównej spacer po najbardziej prestiżowych ulicach Sajgonu między innymi Dong Khoi, przy której położony jest stary ratusz, gmach opery. Późnym popołudniem powrót do hotelu.Nocleg

 • HO CHI MINH (SAJGON)

  Po śniadaniu całodniowa wycieczka do Delty Mekong. Przejazd do Ben Tre, miasta leżącego nad Deltą rzeki Mekong. Rejs łodzią motorową po kanałach Delty. Po drodze postój na jednej z położonych w Delcie wysp i wizyta w przetwórni kokosów oraz wytwórni mat słomianych. Chwila odpoczynku w lokalnym gospodarstwie przy filiżance zielonej herbaty; degustacja świeżych owoców tropikalnych.Po południu rejs łodzią wiosłową wzdłuż wąskich kanałów ocienionych palmami. Powrót autokarem do Sajgonu,transfer na lotnisko i przelot do Hue,nocleg.

 • HUE (UNESCO)

  Polityczna i kulturalna stolicy Wietnamu podczas panowania 13 cesarzy dynastii Nguyen (1802-1945 r.) Zwiedzanie Hue (UNESCO): słynnej pagody Thien Mu - symbolu Hue oraz do grobowca cesarza Minh Manga. Zwiedzanie imponującej, pochodzącej z 1804 r. Cesarskiej Cytadeli, gdzie znajdują się pomieszczenia urzędowe oraz komnaty prywatne cesarza, zwane Purpurowym Zakazanym Miastem,nocleg w Hue.

 • DANANG/HOIAN

  Rano przejazd (2 godz.) do Danang/Hoi An przez tzw. Marmurowe Góry (grupę 5 wzniesień, z których każde reprezentuje inny pierwiastek przyrody - metal, ogień, wodę, drewno, ogień, ziemię),dalej kontynuujemy podróz do miasto Hoi An,czas wolny na wypoczynek,nocleg.

 • DANAG/HOIAN

  Po snaidaniu czas wolny na odpoczynek,Nocleg.

 • HOI AN (UNESCO)

  Przejazd do Hoi An – najpiękniejszego miasta środkowego Wietnamu. Miasto - perełka, ocalone od wyburzenia przez Polaka Kazimierza Kwiatkowskiego. zwiedzanie centrum miasta: Most Japoński łączący dawną dzielnicę chińską z dzielnicą japońską, Sala Zebrań Phuoc Kien i pokryte patyną wieków wielopokoleniowe domy. Po zapadnięciu zmroku wieczorne podglądanie magicznej atmosfery miasta w migotliwym świetle lampionów. Będzie to jedno z tych niezapomnianych miejsc, które najbardziej utkwi swoją urodą, czarem i niepowtarzalnością w naszej pamięci,nocleg.

 • ZATOKA HA LONG (UNESCO)

  Po śniadaniu transfer na lotnisko,przelot do Hanoi, Po drodze będzie można podziwiać krajobrazy Delty Rzeki Czerwonej. Około godziny 12 przyjazd do portu. Wejście na pokład łodzi, gdzie załoga przywita Państwa oraz pomoże w zakwaterowaniu w kabinach.Rejs po Zatoce Ha Long, zgodnie uznanej przez internautów za jeden z Siedmiu Nowych Cudów Świata, wcześniej docenioną również przez Komitet UNESCO. Zatoka Ha Long to miejsce, gdzie wody zatoki usiane są tysiącami wapiennych wysepek, tworzących niepowtarzalną scenerię.Po lunchu na pokładzie wizyta w Grocie Sung Sot - jednej z najpiękniejszych w Zatoce. Następnie łódź popłynie na wyspę Ti Top, gdzie będzie można się wykąpać oraz wejść na samą górę skąd rozciąga się niesamowity widok na Zatokę lub usiąść i napić się lokalnego piwa. Powrót na łódź. Czas wolny. Wieczorem zostanie podana kolacja na pokładzie statku pływającego pośród niesamowitych wapiennych wysepek na tle zachodzącego słońca.Nocleg na statku.

 • Ha Long - Hanoi

  Rano zajęcia z Tai Chi. Po śniadaniu godzinna wyprawa po wodach Parku Narodowego Cat Ba. Powrót na łódź, gdzie odbędzie się pokaz gotowania "sajgonek". Poranny rejs statkiem wśród tysięcy malowniczych wapiennych wysepek, o intrygujących nazwach, jak Wyspa Walczących Kogutów czy Wyspa Płonącego Kadzidła, wykwterowanie z statku,transfer łodziami na port,Powrót do Hanoi oraz zwiedzanie zbudowanej w XI w. Świątyni Literatury - pierwszego w Wietnamie uniwersytetu, dobrze zachowanego przykładu starożytnej architektury wietnamskiej,transfer do hotelu,Nocleg w Hanoi.

 • HANOI

  Po śniadaniu wykwaterowanie z hotelu, Wizyta w położonej na jeziorze Świątyni Ngoc Son oraz na placu Badinh. Postój przed Mauzoleum Ho Chi Minha i Pałacem Prezydenckim (dawna rezydencja generalnego gubernatora Indochin). Wizyta przy Pagodzie na Jednej Kolumnie.wiecorem po kolacji transfer na lotnisko,wylot z Hanoi w Emirates Airways do Dubaju,dalej lot do Warszawy.

 • WARSZAWA

  Przylot do Warszawy.


Cena

Płatność

I-rata    4000 pln przy zgłoszeniu

(wpłata I raty oznacza że uczestnik zapoznał się i AKCEPTUJE warunki uczestnictwa na wyjazd na stronie http://exotictravel.pl/userfiles/file/warunki.pdf ) 

Przed wpłatą I- raty kazdy uczestnik (ZALECAMY) może się dodatkowo ubezpieczyć od kosztu rezygnacji z wyjazdu (ok. 3 % ceny wycieczki)

II rata   4200 dwa miesjęcy przed wylotem
III rata  1450 usd wpłatne na miejscu bezpośrednio u kontrachenta

Co zawiera cena ?

 • Przeloty między narodowe na trasie
 • Warszawa – Bangkok; Hanoi -Warszawa przez Emirates air.
 • Przeloty wewnętrzne:
  • Bangkok – Siem Reap
  • Siem Reap –Sajgon
  • Sajgon-Danang
  • Hue-Hanoi
 • Transfery i przejazdy wg programu.
 • Wymienione w programie rejsy statkiem (nocleg statkiem w zatoce Halong) i wycieczki łodzią.
 • Zakwaterowanie w hotelach dobrych 4-5 * w pokojach 2-os. z łazienką i klimatyzacją (pokój dwu osobowy do pojedynczego korzystania wpłatny 690 usd).
 • Bilety wstępu do obiektów wymienionych w programie.
 • Opiekę polskiego pilota na całej trasie wycieczki i lokalnych przewodników.
 • Posiłki- śniadania i obiadokolacje (w lokalnych i hotelowych restauracjach)
 • Wiza wietnamska i kambodży
 • Ubezpieczenie KL, NNW i chorób przewlekłych 60,000 euro / osoby.
 • Opłaty lotniskowe, oraz opłaty za wystawienie biletów.


 • Brak opini. Podziel się swoją opinią z innymi.