Masz pytania ? Skontaktuj się z nami  +48 600 414 181

Rajskie Seszele (ostatnie 3 miejsca)

Opis

Rajskie Seszele (ostatnie 3 miejsca)

Na Seszelach istnieje więcej odcieni błękitu i zieleni, niż można sobie wyobrazić. Z tego powodu archipelag jest nazywany "Zaginionym Edenem". Bez wątpienia to kraj pięknej pogody, złotych plaż i bajecznie kolorowych atoli. Każda z wysepek wchodzących w skład archipelagu Seszeli zachwyca białym jak mąka piaskiem, turkusowymi lagunami oraz zapierającymi dech w piersiach rafami koralowymi, które przybierają najróżniejsze kształty. Lasy pełne fauny i flory niczym z surrealistycznych snów zdumiewają feerią kolorów i bogactwem form, niespotykanych w żadnym innym zakątku świata.Wstęp do ukrytych zatoczek i bezludnych wysepek otwiera się wyłącznie dla tych, którzy zdecydują się na rejs statkiem. Ciepłe i przyjazne wody Oceanu Indyjskiego sprzyjają odbieraniu tych wysp jak raju na ziemi,wszystko to odkrywamy na czarterowanym statku na wyłaćzność tylko dla naszej grupy.

Na trasie naszego rejsu na Seszelach czeka na nas cały bezmiar plaż z turkusową wodą, palmami oraz rozsianymi pomiędzy nimi, przybierającymi nieziemskie ksztalty, granitowymi skałami. Odwiedzimy również słynny rezerwat Vallée de Mai na wyspie Praslin. Seszele to także jedyne miejsce na świecie, w którym rosną ponad 30-metrowe palmy Coco-de-mer, których owoce (przybierające kształt kobiecych pośladków) ważą od 10 do 25 kg i zawierają największe nasiona na świecie. 

Przed nami także mnóstwo podwodnych cudów natury dających się niemalże pogłaskać – manaty, żółwie morskie, delfiny… Do tego niesamowite miejsca do nurkowania. Na wyspie Cousin zobaczymy natomiast ponad stuletnie, ogromne żółwie lądowe, jedzące nam prosto z ręki. Oczywiście nie możemy również zapomnieć o kontakcie z lokalną, Kreolską kulturą oraz niezwykle przyjaznymi i otwartymi mieszkańcami.


Plan Wycieczki

 • Warszawa-mahe

  Zbiórka na lotnisku Chopina w Warszawie, wylot z Warszawy do Dubaju linią Emirates,przylot do Dubaju (czas miejscowy + 2 godziny w stosunku do czasu polskiego)

 • Mahe

  Wylot z Dubaju na Mahe linią Emirates,przylot na Mahe, Przywitanie na lotnisku przez miejscowego kontrahenta,krótki przejazd przez Mahe. 15:00 – transfer do przystani i zaokrętowanie na statek. Po koktajlu powitalnym i szkoleniu z zakresu bezpieczeństwa na statku opuścimy Port Victoria i popłyniemy w kierunku położonej niedaleko wyspy St Anne na odświeżającą kąpiel. Nocleg na kotwicy w pobliżu wyspy St Anne. Kolacja powitalna

 • wyspa St. anne-Cruieuse

  06:30 - Rano opuścimy wyspę St Anne i popłyniemy w kierunku Curieuse. 09:00 - Tego ranka odwiedzimy bezludną wyspę na której znajduje się kolonia żółwi olbrzymich. W programie jest wycieczka z przewodnikiem po lesie namorzynowym. Następnie przejdziemy na plażę gdzie odbędzie się barbecue pod drzewami. Po południu będzie czas żeby delektować się plażowaniem. Nocleg na kotwicy.

 • wyspa Cousin

  Rano wypłynięcie w kierunku wyspy Cousin. Wycieczka do ptasiego raju, który jest pod kontrolą Bird Life International. Znajduje się tutaj około ćwierć miliona ptaków oraz plaże na których żyją żółwie. Następnie popłyniemy w kierunku Anse Lazio. 13:00 - Po południu dotrzemy do plaży Anse Lazio, na wyspie Praslin, która jest uznawana za jedną z najpiękniejszych plaż na całym świecie. Czas na sporty wodne, snorkeling oraz opcjonalnie nurkowanie. Nocleg na kotwicy.

 • wyspa Aride

  07:30 - Rano wypłynięcie w kierunku Aride. 08:30 – 12:00 - Wycieczka na szczyt wyspy skąd roztacza się przepiękny widok. Na wyspie znajdują się kwiaty Wright's gardenia, których nie można znaleźć w żadnym innym miejscu na Ziemi oraz gatunki ptaków takie jak burzyk równikowy i seszelski śpiewak. W południe wypłyniemy w kierunku wyspy St Pierre Island. 14:00 – 17:00 - Do St Pierre dotrzemy po lunchu przystanek na snorkeling i pływanie. 18:00 - Przed zachodem słońca opuścimy St Pierre i popłyniemy w kierunku zatoki Baie St Anne, Praslin. Cumujemy w porcie. Wieczór kreolski na pokładzie.

 • Valle de Mai (rezerwat przyrody UNESCO)

  Wycieczka do przepięknie położonego Vallee de Mai – rezerwatu przyrody, który znajduje się na liście światowego dziedzictwa UNESCO słynnego ze względu na Coco de Mer (kokos morski) Palmy są prawdopodobnie najbardziej znane ze swoich ogromnych nasion – największych i najcięższych w świecie flory. Lecz to nie ich wielkość a kształt sprawia, że kokos morski jest tak słynny – nasiona te mają kształt niesamowicie przypominający… kobiecą pupę). Kiedy brytyjski generał Chalres George Gordon wylądował w 1881 roku na seszelskiej wyspie Praslin był przekonany, że odnalazł biblijny Eden. Gordon (żarliwy chrześcijanin), gdy dostrzegł kształt owoców kokosa morskiego uznał, że to zakazany owoc, który Ewa ofiarowała Adamowi. odwiedzimy również Cote d' Or beach, uznawanych za jedną z najpiękniejszych plaż na świecie. Czas na kąpiel. Powrót do portu na lunch. Nocleg.

 • la digue

  08:00 - Rano opuścimy Praslin. 09:00 – 12:00 - Rano popłyniemy na wyspę Felicite – w zależności od warunków na morzu – bezludną wyspę, która oferuje znakomite warunki do snorkelling w krystalicznie czystej wodzie. Wyspę opuścimy około południa. 12:30 - Przypłyniemy na wyspę La Digue, gdzie mieszka niewielka lokalna społeczność i czas jakby zatrzymał się w miejscu, ludzie poruszają się na rowerach i wołach. Podczas wycieczki odwiedzimy piękną plaże Anse de Source d’ Argent będzie okazja do kąpieli. Jest to jedna z najczęściej fotografowanych plaż na świecie. Nocleg na kotwicy naprzeciwko portu La Digue.

 • Mahe hotel

  06:00 - Wcześnie rano wypłyniemy z powrotem w kierunku Mahe. 11:00 – wyokrętowanie i przejazd do hotelu połoznonego nad oceanem indyjskim na wyspie Mahe, Następnie zakwaterowanie w pokojach. Wieczorem kolacja w formie bufetu.

 • Mahe hotel

  Pobyt w hotelu czas wolny, W trakcie dnia wyżywienie: śniadanie w formie bufetu, Popołudniu wykwaterowanie i wycieczka po Mahe, zakończona na lotnisku.

 • Mahe-warszawa

  Wylot z Mahe do Dubaju i dalszy lot do Warszawy. Przylot do Warszawy. Zakończenie imprezy.


Cena

Płatność

Zapisywanie się na wyjazd do 30 go Wrzesnia 2018.

I rata =   6300 PLN (po zatwierdzeniu wyjazdu, od 30 Września -15 go Pażdziernika 2018 roku)

(wpłata I raty oznacza że uczestnik zapoznał się i AKCEPTUJE warunki uczestnictwa na wyjazd na stronie http://exotictravel.pl/userfiles/file/warunki.pdf ) 

Przed wpłatą I- raty kazdy uczestnik (ZALECAMY) może się dodatkowo ubezpieczyć od kosztu rezygnacji z wyjazdu (ok. 3 % ceny wycieczki)

II rata=   8500 PLN (do 30 Marca 2019)

III rata = 950  USD płatne u miejscowego kontrachenta

Co zawiera cena ?

Informacja na temat Statku:

Statek-Pojemność: 42 osoby w 21 zewnętrznych dwu osobowych kabinach zlokalizowanych na pokładzie głównym, wyższym lub słonecznym 

https://www.youtube.com/watch?v=KP8o9eBRnjk

Szczegóły pobytu na statku:

Załoga na statku liczy 18 osób,  Pełne wyżywienie (bufet na śniadanie i 2 główne posiłki w ciągu dnia). Poza tym barbecue na plaży oraz noc kreolska i kolacja kapitańska. Koktajl powitalny przy zaokrętowaniu.  Przekąski, owoce, kawa, herbata i woda w ciągu dnia.

CENA NIE ZAWIERA:

Napojów, Wydatków osobistych (internet/pralnia/spa) Wycieczek fakultatywnych, Napiwków dla obsługi statku ok 50 usd/os.

UWAGA- kolejność zwiedzania,termin i niektóre obiekty mogą ulec zmianie, Wyjazd zorganizowany przy minimum 40 osobach w grupie.


 • Brak opini. Podziel się swoją opinią z innymi.